[]

Psikoaktif Madde Testi?

Arkadaslar merhaba, duyurunun degerli saglikcilarina bir sorum olacakti.

Bir kac gun sonra yeni isim icin “Psikoaktif Madde Testi” ne girecegim. Nedir bu?

Duzenli olarak kahve (her gun 1-2 bardak) ve nargile (4-5 gunde 1 kez) kullanimim var.

onun disinda sigara, alkol kullanimim yok. ot, hap, uyusturucu gibi seyleri de hayatimda agzima surmemis biriyim. bir sikinti yasar miyim kahve ve nargileden dolayi?

tesekkur ederim

 
dar gömlek, kısa paça ve sert bakış da varsa nargile testinden kalırsın.


  • hasmetizm 2046  (27.09.19 20:39:36) 
bu piyasada verilen nargilelerin içine alışkanlık yapsın diye, keyif verici maddeler katılıyormuş, onlar nedir bilmiyorum ama uyuşturucu bazlı bişeyler olmasın sakın?


  • hem şişko hem deli  (27.09.19 22:43:30) 
depresanlar (alkol, eroin)
stimülanlar (kafein, nikotin, kokain, ekstazi, amfetaminler)
halüsinojenler (lsd, marihuana)

Kahve ve nargile diğerlerinin yanından çok masum kaldığı için sorun olmaz büyük ihtimal. (bkz: https://eksisozluk.com/entry/29215964)
  • d0RuK  (27.09.19 23:06:33) 
@hasmetizm @hem şişko @doruk

hocam bugunden itibaren yaklaşık 13 gün var teste. ağzıma nargile ve kahve sürmezsem kanımdan veya idrarımdan temizlenir mi?
  • wagner love  (28.09.19 00:28:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.