[]

fakirler için moleskine

moleskine kalitesine biraz da olsun yaklaşabilen ama fiyat olarak olabildiğince uzak olan ne var bildiğiniz?
 
  • sinek kral  (27.09.19 17:12:47) 
geçmiş yılların ece ajandaları belki, olmaz mı?


  • denek hayatım  (27.09.19 17:40:59) 
Fabio ricci. Aynı matbaadan çıkıyorlar.


  • valentinov  (27.09.19 18:31:51) 
abi 2 liraya mı arıyon? 12 13 lira zaten kırtasiyelerde moleskine markalı not defterleri. herhangi bir matbaa'ya girip bana defter lazım de kestirip yaptır en iyisi, tanesi 2 liraya falan gelir.


  • Tears of Devil  (27.09.19 18:34:42) 
moleskine kalitesi nedir? onu anlamadım.
kağıt kalitesi ise claire fontaine bakabilirsiniz, victorias journals da güzeldir, lamy defterler çıktı yeni onlar da hem şık hem dolmakalem uyumlu. fabio ricci daha pahalı bildiğim kadarıyla moleskine'den.

  • ludmilla  (27.09.19 20:42:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.