Bebek gormesine giderken

Ne takilir? Mantikli olani ceyrek takmak ama ben biraz daha eglenceli/farkli bir sey olsun istiyorum.
www.atasay.com
Boyle bir sey buldum. Ama igneyi bebegin neresine takacaklar? Yani cok kullanissiz hatta belki de tehlikeli olur.
Bebek gormesine giderken ne alinir? (Bebek bezi olmasin lutfen)
Yoksa en iyisi ceyrek almak mi?

100 dolares

  • cemiyetinünlüsiması  (27.09.19 14:54:32)
asıl soruya cevap değil ama zaten çeyrek de taksanız, dolar da taksanız iğneyle takacaksınız zaten. yani bunu beğendiyseniz iğne kısmı kafanıza takılmasın. bebeklerin sırf bunları iğnelemek için bir yastığı olur.

ama buna bu parayı verecekseniz bence de çeyrek takın. geri paraya çevirmesi de daha kolay olur onlar için.
  • kibritsuyu  (27.09.19 15:01:01)
altının olayı değer kaybı olmadan paraya cevrilebilmesi.
yani onu satıp bebeğin bir ihtiyacini alırlar.

Bebek bezi yerine tulum alabilirsiniz, bebekler gunde defalarca üst değiştiriyor.
  • cedex  (27.09.19 15:01:16)
Kendi bütçenize göre para veya çeyrek takmak daha dopru olur çünkü o para veya çeyrekle bebeğe harcama yapılacak zamanı geldiği zaman.

Ayrıca o verdiğiniz link güzel hediye gibi duruyor ancak 14 ayar. ilerde satmak isterlerse muhtemelen yarı fiyatına anca satarlar. Ancak çeyrek altın değer kaybetmez.
  • kitik  (27.09.19 15:02:51)
Çeyrek tabi ki.

  • mavibalık  (27.09.19 15:04:04)
takı yastığı gibi bişey almışlardır muhtemelen.
ama bence çeyrek alın yani.

  • elorelia  (27.09.19 15:04:12)
  • jimicik  (27.09.19 15:11:09)
çeyrek çok pahalı bebek görmek için

bence hediye kıyafet almak mantıklı ya da eğlenceli oyuncak
  • seyyar satıcı  (27.09.19 15:14:01)
Çeyrek en makulu. hem ihtiyaç durumunda çocuk için kullanılabilir.

  • lookatme  (27.09.19 16:14:28)
Çok yakınsa çeyrek, değilse gram ideal.
Linkteki şey eğlenceliden ziyade amaçsız. Bana gelse bunu alanın zevkine tükiriym derdim. Üstelik lazım olunca 5 para etmez.

  • super kahraman olsaydim baba olurdum  (27.09.19 16:33:05)
Linktekine benzer bir iğne kayınvalidem aldı oğluma. Anneler malum nazar diye beyin yiyorlar, takıyorum ben de arada.
Ucu küt iğnesinin, bebeklere öZel diye sanırım. tene batmıyor ama kumaşa geçiyor. Omzunun arkasına takıyorum ben de.
Bir de atasay değil de x bir kuyumcudan daha uyguna gelecektir. Bizimki 350 tl ye almış mesela.
  • somethinginthewayshemoves  (27.09.19 17:53:45)
Ceyrek al, anne baba kullansina katilmiyorum. Etrafa mi guvendiler bebegi dunyaya getirirken.
Buldugun hediye guzel. Karyolanin bi ucuna ilistirmek icin guzel ya da odadaki baska bi yere.
Ama bence en makul olani bebek kiyafetidir.
Ceyrek anca cok yakinsa olur
  • Flipsflops  (27.09.19 19:02:07)
Tesekkurler herkese. Hediyemi aldim. Gelecek sefere de oyuncak alacagim. Hoscakalin.

  • nax  (27.09.19 19:02:58)
bozdurunca deger kaybetmeyecek bir sey al. linkini verdigin sey asiri gereksiz ve cirkin, bozdurmak isteyecekler haliyle derhal ama deger kaybi olacak.

  • hot potato  (27.09.19 19:07:16)