İsviçre de nereye gidelim ?

Milano üzerinden isviçreye geçmeyi planlıyoruz. Daha önce bu rotayı denemiş arkadaslar varsa deneyim ve önerilerinize talibim. Şimdiden teşekkürler

cenevre, lausanne, montreux, sion, leman gölü kıyısındaki fransız kasabaları evian mesela.

  • redskull  (27.09.19 11:35:54)
arabayla gidicekseniz en yakın lugano idi. zuriche kadar yolunuz var.

  • kveldulv  (27.09.19 12:15:28)
Lugano çok yakın oraya gidebilirsin.
Er kişiysen Bar Oceano 'ya mutlaka gitmelisin :)

  • kanlakarisikyagmur  (27.09.19 12:31:48)
Lugano, Locarno - Isvicre

Yol üzerinde Como ve Como cevresindeki harika dag kasabalari.
  • buf-e kür  (27.09.19 13:01:39)
Kac gun gecirmek istediginize gore degisir. Full alpler deneyimi yasamak isterseniz Grindelwald Lauterbrunnen ve Interlaken olmazsa olmazdir. Digerlerini arkadaslar yazmis zaten,

Cenevreye gelirseniz haber edin :)
  • interview with the vampire  (27.09.19 13:40:55)
Lugano

  • kitap arasında kalmış silgi tozu  (27.09.19 14:32:23)
Cevaplar için çook teşekkür ederim. Zürih te konaklamaya ( dönüş bileti anlamında maliyet yaptık ) karar verdik. Luzerne gitmek istiyoruz. Tren ve otobüs için bilet bakıyoruz. Orda yaşayan veya gezi anlamında bize öneride bulunacak arkadaş varsa seve seve dinleriz. Orda olan varsa bir kahve ısmarlamaya talibiz:) teşekkürler.

  • nanelimonportakal  (16.10.19 19:08:45)
Otobus icin flixbus bakiniz.
SBB den tren bileti bakarken de supersaver bilet almaya calisin. supersaver biletin farki sadece sectiginiz saatlerdeki trenlerde gecerli olmasi. supersaver biletler sadece internetten alinabiliyor. giseden alamazsiniz.
zurih veya luzern de degilim ama dedigim gibi cenevreye gelmeye karar verirseniz eger haber verin. fondu yeriz :D
  • interview with the vampire  (17.10.19 11:26:30 ~ 11:26:57)
@interview with the wampire yaa valla sağol yazdık seni listeye, gelirsek bulcaz ona göre :D fondü fikrini beğendim.

  • nanelimonportakal  (17.10.19 14:15:03)