[]

Ankara'da otobüse akbilsiz para ödeyerek biniliyor mu?

İlk kez bugün üni kaydı için orada olacağım.
Otobüs işleri nasıl istanbul gibi mi yoksa parasını veripte yolculuk yapabiliyor muyuz?
Kullan at kart mı ne varmış bilgi verirseniz sevinirim.


 
Hayır.

Kullan at kartlar var evet. Metro gişelerinden temin edebilirsiniz. Ya da ulaşım için dolmuş kullanabilirsiniz.
  • kablelvuku  (27.09.19 07:49:18) 
@ kablelvuku+1.

ayrıca telefonunuza ankarakart uygulaması yükleyerek kullanabilirsiniz.
  • babilbaligi  (27.09.19 08:10:45) 
nakit ödeyerek binemezsin. plastik kart var ona ücret yüklüyorsun. tek kullanımlık kartlar da var. temassız ödeme özelliği olan banka kartı/ kredi kartın varsa ondan tek kullanımlık kart ücreti kesiyor.
1 tam biniş 3,25 lira. metroya aktarma yaparsan aktarmada galiba 1,6 tl alıyor.
buna rağmen tek kullanımlık kart 4 lira. bunlar yeni zamlı fiyatlar. mansur başkan sağolsun .
  • setra  (27.09.19 10:20:10) 
theseachange +1 temassız olan tüm kredi kartlarınızla sorunsuz otobüsleri kullanabiliyorsunuz. ücreti 4 lira.

beşevler, kızılay, dikimevi ankaray istasyonlarına ve ankara büyükşehir belediyesinde müracaat yaparsanız öğrenci tarifeli otobüs kartı temin edersiniz 1.75 tl ücretle toplu taşımayı kullanırsınız.
  • kurmalifare  (27.09.19 11:07:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.