[]

dolce gusto kapsül makine kullananlar

çelik doldurulabilir kapsüllerden alan var mı memnun mu?

ya da plastik olanlardan?

bir de nereden aldınız?

kapsüller kendi sitelerinde hem pahalandı hem de çeşit azaldı. siz ne yapıyorsunuz?

 
Kamoanya yaptiginda baya almistim. Onlar bittiginden beri su isitici olarak kullaniyorum makinayi ne yazik ki.
Celik kapsul almistim ama verimli degil. Kapagi kapatirken igne biraz zorlaniyor. Sebebini bulamadim. Ayrica tasma durumu vs oldu bir iki kere. Celik kapsulden gecerken su da ince akiyor. Demekki basinc yaratmada sikinti var. Motor yanar diye korkuyorum.

  • nax  (27.09.19 00:41:43) 
Gittigidiyordan almistim sanirim. Celik. Icinde file gibi bir sey var o da celik. Bir de yesil plastik kapagi var.


  • nax  (27.09.19 00:42:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.