[]

Bu köpeğin cinsi ne?

Merhaabalar,

Yurt dışından Türkiye'ye köpeğimi getirebilmek için THY'yi aradım ama köpeğin cinsini soruyorlar. Ben evlatlık aldım bunu, hiç de sormadım cinsini. Bilen var mıdır?

Bir de köpeğiyle THY ile seyahat etmiş birisi dikkat etmem gereken bir şey varsa söyleyebilirse çok sevinirim.

5 yaşında, 9 buçuk kilo. Karnesinde Mixed yazıyor ve THY de "Mixed" cevabını kabul etmiyor :(

Teşekkürler.

 
Yasaklı cinsler lisesinde bulunan bir tur değil. Terrier tarzı birseye benziyor. Acın bir katalog en çok benzeyen terrier cinsini yazın gitsin işte. Japon terrieri yazın.


  • cizgilerebasancocuk  (26.09.19 21:52:33) 
sokö yazın. köpek ırkları federasyonunda sokö diye bir cins var... (sokak köpeği) kabul etmek zorundalar.


  • Tears of Devil  (26.09.19 22:00:07) 
Pekingese & Yorkshire Terrier ? Bana öyle geldi, yuz tipi hic terrier degil aslinda.


  • buf-e kür  (26.09.19 22:07:24 ~ 22:07:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.