Bir t-shirt modeli hakkında yorumunuzu alayım

www.hylete.com

Bu linkteki t-shirtte yer alan kocaman bir 31 yazısı kent merkezinde falan gezerken çok dikkat çeker mi yoksa bunları aştık mı toplum olarak merak ettim.

31 sorun değil de 31 heroes biraz komik olur yani. Anneannemin badgirl tshirtü giymesi gibi bir şey.

  • bahoho  (26.09.19 21:40:03)
aştık ama tişört çirkin.

ayrıca sorun olan 31 değil heroes. fetöcü diye alırlar, sıfır şaka.
  • alwayschargeneverbend  (26.09.19 22:04:44 ~ 22:05:27)
fetocu diye alırlar yukarıdaki cevaba katiliyorum

  • cedex  (27.09.19 09:59:48)
"hero"ya takılmamıştım kocaman 31 yazısını görünce, ama geçen senelerde dönen muhabbetleri hatırlayınca haklısınız. Diğer yandan, bu t-shirte rastgeldiğim youtube kanalındaki eleman bile giyse bu topraklarda kurtarmaz anlaşılan, vücuttan daha baskın görünür t-shirt modeli

ketojenik diyet & IF manyakları falan takip etsin derim bu elemanı ayrıca, ilgili video www.youtube.com
  • candanag  (27.09.19 10:15:48)