[]

sapanca'da şömineli villa

ekim ayında bir hafta sonu için sapancada villa arıyorum, daha önce giden kalan varsa tavsiyelere açığım. 3 aile gideceğiz ve yanda dip dibe evler olsun istemiyorum.
 
airbnb'ye baktınız mı?


  • orijinal nick bulamadim  (26.09.19 09:27:13) 
baktım fakat halihazırda giden biri memnun kalan oraya bakacağım


  • yasamak istemem artik aranizda  (26.09.19 10:22:26) 
Buyrunuz. Biz çok memnun kaldık.

www.airbnb.com.tr

Sahibi Tahsin Bey de çok şahane bir insandır.
  • excespeace  (26.09.19 11:07:44) 
Takip


  • super kahraman olsaydim baba olurdum  (26.09.19 12:53:25) 
tecrübe etmdim ama instagramda bir hesap gidip önermişti:

www.betahomelakehouse.com
  • faik abi  (27.09.19 02:31:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.