[]

uyanılacak güzel alarmlar

uyanma zamanı hepimiz için nerdeyse en kötü zaman ve telefonun polifonik melodileri genelde uyanmak için en korkunç sesler oluyor. alarm benim en nefret ettiğim sestir ve genelde "dıdıdıdıt"a ayarlamak istemem. en sevdiğim şarkıyı da kullanamam, neticede alarmdır, bi süre sonra ondan da nefret edicem. insana uyanır uyanmaz enerji aşılayan türden bir alarm önerinizi bekliyorum.
 
Şimdi baktım da benim uzun bi süredir alarm müziğim şuymuş:

Agar agar- You are high
youtu.be
  • Amaranta ursula  (25.09.19 21:38:10) 
farid farjad

youtu.be
  • tabudeviren  (25.09.19 21:48:12) 
ben olabildiğince yumuşak ve huzur veren şarkıları tercih ediyorum. yüksek tempolu, ani girişli ve duyanı sarsan, uyuyana zıplatan parçalar ben de her zaman ters tepki yarattı. yataktan zor kalktığımı ve gün boyunca huzursuz olduğumu farkettim.

ancak alarm şarkımı değiştirdikten sonra farkı anladım. hem daha kolay uyanıyorum hem de daha çabuk yataktan çıkıyorum. öbür türlü stres uyandığım andan itibaren başlıyordu ve bu gerçekten yıpratıcı bir şey.

bir dönem; singin' in the rain kullanıyordum sınra sıkılınca what a wondurful world'e geçtim. ondan da sıkılınca şimdi it's been a long time olarak ayarladım.
  • not sure if serious  (25.09.19 22:21:34) 
  • Tristarkan  (25.09.19 23:40:42) 
  • Tristarkan  (25.09.19 23:45:33) 
  • Tristarkan  (25.09.19 23:46:42) 
  • Tristarkan  (25.09.19 23:47:50) 
youtu.be

bu kısmı kesip azcık uzatarak uzun süre kullandım...
  • unique hint kumasi  (25.09.19 23:49:20) 
  • Tristarkan  (25.09.19 23:52:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.