[]

Şubat 2017'de başlanan yüksek lisansın tez teslim tarihi?

Bunu enstitü mü belirler yoksa her yerde aynı mıdır nasil bilebiliriz?
 
Bu dönem, yani 2019-2020 güz yarıyılı, 6 yarıyıllık azami eğitim süresinin son dönemi. Bu dönem içerisinde teslim edilmesi gerekiyor tezin, mezuniyet takviminin enstitü sitesinde yayınlamış olması gerekiyor.


  • tel tokasini duzelten samuray  (25.09.19 21:00:42) 
ocak-şubat 2020.


  • hayley williams ile evlenecek genc  (25.09.19 22:06:37) 
@tel teslim edemezsem uzatma oluyor mu


  • sordum soruyu  (26.09.19 14:06:11) 
olmuyor ama tezi sundun, beğenmediler biraz daha çalış üzerine dediler. 3 ay daha ek süre veriyorlar. tabii illa ek süre vermeyebilirler, direkt de bırakabilirler.


  • hayley williams ile evlenecek genc  (27.09.19 03:07:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.