[]

Mobil uygulama geliştirmeyi 2-3 saatte anlatacak

Bana hocalık yapacak bir arkadaşımız var mı? .net çiyim 15 yıllık ama mobil olayına hiç girmedim. Tabii ki ücreti mukabilinde ders isterim.
 
(bkz: udemy)


  • kitik  (25.09.19 18:19:57) 
Kısa hızlandırılmış kurslar oluyor mu udemy de?


  • Kahir ekseriyet  (25.09.19 18:56:26) 
youtube'da o kadar çok video var ki makineci olmama rağmen ben bile kendi uygulamamı yaptım :)

motivasyon olsun diye bir iş vereyim istersen? :)
  • dedim dedim de kime dedim  (25.09.19 19:02:59) 
(bkz: xamarin) den devam edin bence, performans kaygınız yoksa, iş görsün yiter


  • masseter  (25.09.19 19:34:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.