Öpüşen bir kadının arzulamama ihtimali?

selamlar herkese.

çok iyi anlaşıp karşılıklı güzel şeyler hissettiğimiz bir kadınla evimde baş başa kalma durumumuz oldu dün. henüz adı konulmuş herhangi bir ilişki türünün içerisinde değildik. bir an bir yakınlaşma anı oldu ve dakikalarca kesintisiz öpüştük. artık ben devamının geleceğini düşünerek ileri adım için hamlemi yaptığımda ise kendisi "şu an sevişmek istemiyorum" dedi ve o noktada bıraktık. gün o şekilde bitti. ama ben sonradan bu durumu çok kafama takmış durumdayım.

o an arzuladığım kadın tarafından ben arzulanmadım mı acaba diye düşünüyorum da, karşısındaki adamı arzulamamış olan insan dakikalarca öpüşür mü ki? olabilir mi öyle bir ihtimal sizce? veya henüz o an için adı konulmuş bir durumumuz olmadığı için devamını getirmek istememiş olabilir mi?

kafam karışmış durumda yani... tahmin ve fikirleriniz beni daha iyi hissettirebilir. şimdiden teşekkür ediyorum.

Öpüşürken biseyden rahatsız olmuş olabilir.
Bedensel temizliğinden yana endişeli olabilir.
Regl olabilir.
Daha yavaş ilerlemek istiyor olabilir.
  • deer hunter  (25.09.19 12:05:39)
ne acelen var yahu, biraz sakin ol. arkandan atlı koşturmuyor. sakın ha aceleci görünüp de karizmana zeval getirme

  • love and trust  (25.09.19 12:07:58 ~ 12:08:38)
@deer hunter, bedensel temizlik mevzusu falan olmadığını biliyorum çünkü kendimi biliyorum. o değil de yani.

  • Berck  (25.09.19 12:09:01)
kendi bedensel temizliği hakkında endişeli de olabilir. temizliği geciktirmiş olabilir vs vs. hiç bir kadın öyle anılmak istemez gerekirse arzularına ket vurur. yoksa dakikalarca öpüşüp de arzulamamak zor...

  • dulcinea  (25.09.19 12:13:12)
Kendi bedensel temizliği, seninki değil.

Kadınlar sevişmeye hazırlıklı gelmediyse çekingen oluyorlar, ayrıca ne acele var +1
  • John Bloor  (25.09.19 12:14:58)
En bilinen taktiği uygulamış kız bence

  • olaylar olaylar  (25.09.19 12:30:59)
ağdası yoktur
strateji uygulamıştır
regldir
  • anais  (25.09.19 12:36:53)
bakiredir.

  • adetsancısı  (25.09.19 12:43:21)
böyle düşün dur diye stratejik hamleyi yapıştırmış ablamız ki başarılı da olmuş (:

diğer ihtimal ise o an kendini temiz hissetmemesi+1
  • hadsafhada  (25.09.19 12:53:03)
kadın amacına ulaşmış senin beynini yakmış artık onun kölesi olabilirsin. Şaka bir yana kendi ile alakalı bir durum olma ihtimali daha yüksek. Yani diyor ki seni kaçırmak istemiyorum ama şu an uygun değilim(regl vs mevzuları olabilir)

  • basond  (25.09.19 13:05:45)
“Şu an” diye özellikle belirtttiyse kendisi uygun olmayabilir. Beden temizliği, regl vsvs.
Ağırdan alın sonra zaten olacaktır.

  • super kahraman olsaydim baba olurdum  (25.09.19 13:12:32)
bence regl ya da tüylü :)

ve bunu sana acıklamak ıstemıyor. bugun bi date ayarla yine evde bence. :)
  • megacracker  (25.09.19 13:53:09)
Bin tane sebebi olabilir. Seni isteyip istemediğini anlamak için 1 hafta sonra yeni bir buluşma organize et (dışarıda) sonra da eve çağırırsın.

  • lcha  (25.09.19 14:10:34)
Net demis iste, “su an sevismek istemiyorum”.
Sadece saygi goster. Bekledigi tek sey bu. Kalkip bunu buraya sorman hepimizi uzdu.

  • janderzel zartanyan  (25.09.19 21:12:58)