Psikolog secimi (Asperger ve anksiyete)

Merhaba, burada bir psikolog veya psikiyatrin gormesi umuduyla yaziyorum. Uzun zaman once terapiye kusmus ama 10 yil sonra tekrar bir sans vermeye karar vermis Asperger’li bir birey icin psikolog aramaktayiz. Bireyin baslica sorunlari anksiyete, negatif oz algi ve egitimini tamamlayamama. Bu kisinin gorusecegi terapistin otizm uzerine ozellesmis olmasi daha faydali olur mu (birey otizmine odaklanilmasini istemiyor)? Ileri derecede sosyal anksiyetesi olan bu birey icin hangi terapi metodu en iyisidir? CBT mi yoksa alternatif metodlar mi dusunulmeli? Tesekkurler.

Sft ve cbt. Anksiyete tedavisinde act de önemli ve işlevsel bir terapi yöntemi. Ben olsam İbrahim Bilgen'e giderim. Özellikle anksiyete konusunda çok iyi bir isim. Mehmet Sungurun öğrencilerinden. Mehmet hoca çok pahalı olur. İbrahim hoca biraz daha uygundur fiyat olarak

  • westblack  (25.09.19 06:07:42)