anne-babanızla ne sıklıkla görüşüyorsunuz?

evliyim, 34 yaşındayım, ailemle aynı şehirde yaşıyorum, 2 güne bir arıyorum ve haftada bir de ziyarete gidiyorum (ortalama olarak)
sizde durumlar nedir?

6 ayda 1 fiziksel görüşme

her hafta 1 defa arama.
  • hem şişko hem deli  (24.09.19 18:13:10 ~ 18:13:35)
evliyim, yaş 33, 100 metre ötede oturuyorlar :) 2-3 günde bir onlardayız

  • awareim  (24.09.19 18:13:53)
Telefonda her gün. Yüzyüze iki üç ayda bir; farklı ülkelerdeyiz.

  • fraise  (24.09.19 18:17:48)
ayrı şehirlerdeyiz. 2 günde 1 konuşmak istiyorlar. asla aramıyorlar benden bekliyorlar. 4 gün aramazsam ölsek cenazeye gelmezsin tribi yiyorum.

  • 9kuyruklukedi  (24.09.19 18:25:30)
evliyim, yas 34. ayri sehirlerdeyiz, 2-3 gunde bir telefonla 4-5 dakika kadar gorusuruz. yuzyuze ise ortalama 3 ayda bir filan.

  • in vino veritas  (24.09.19 19:02:00)
bekarım, 35 yaşındayım. aynı şehirde farklı ilçelerde yaşıyoruz. hiç aramam, iki haftada bir annem gelir, babam da ayda üç dört kez uğrar. evet allah belamı kısa sürede verecek sanırım.

  • buzkran  (24.09.19 19:11:20)
bu arada ablam yanımda, siz her gün arıyormuşsunuz ya o garibine gitti. annem her gün arayıp ne konuşacaksın, millet nasıl her gün arıyor anlamıyorum diyormuş. annem vefasız çıktı arkadaşlar, dna testi istiyorum.

  • buzkran  (24.09.19 19:13:27)
Cekirdek ailenin her uyesi farkli bir ulkede. Haftada bir toplu halde video konferans yapiyoruz. Fiziksel olarak herkesin bir araya gelmesi 3-4 yilda 1 oluyor.

  • crown  (24.09.19 19:27:47)
Farklı sehirlerdeyiz annemle hergun bazen günde iki üç kez. Boş boş muhabbet ediyoruz. Babamla ayda bir falan oldukça resmi.
Senede bir anca görüyorum.

  • kirmizipilotkalem  (24.09.19 19:49:18)
Annemle ilişiğim yok denecek kadar az hatta hiç yok son 4-5 aydır. Zira kardeşlerimle de durum aynı.

(not: bütün kardeşler aynı şehirde yaşıyor)
  • Avoiding The Puddle  (24.09.19 19:54:25)
29, evli, farklı şehirlerdeyiz. haftada 2-3 kez telefon (çok yoğun zamanlarda 1'e düştüğü olabiliyor), 1 skype.
Yüzyüze annemle senede 4-5, babamla 2-3 kez görüşebiliyoruz, babam iş dolayısıyla bulunduğum yere gelemiyor.

Her gün görüşmek bana da ilginç geliyor..
  • gmzo  (24.09.19 20:09:06)
Farkli sehir. Telefonda her gun. Biri sormus ne konusuluyor diye :D
Oyle dakikalarca olmuyor tabi. Bazi gunler hatta, disarida arkadaslarlayim su an, sesini duymak icin aradim, iyi misin diyip kapatiyorum hemen mesela. Yani 5 saniyeligine de olsa ararim.

Yuz yuze 3 ayda bir diyeyim.
  • Flipsflops  (24.09.19 20:24:10)
ayrı şehirlerde yaşıyoruz. annemle hemen her gün telefonlaşırız, babamla 4-5 günde bir.
4-5 ayda bir yanıma gelirler 2-3 hafta kalırlar. ben nadiren onların yaşadığı şehre giderim, yılda 1 falan.

  • asisamus  (24.09.19 20:41:32)
aynı şehirde farklı ilçelerde yaşıyoruz. yaşım 36. Annem 61 yaşında. İki haftaya bir giderim en geç, arada whatsapptan mesajlaşırız. Nadiren telefonda konusuruz, sevmediğimi biliyor çünkü. Babam yok.

  • sopiro  (24.09.19 22:13:45)