Cem yilmaz neden boykot ediliyor?

SB

aktroll işi.

  • teritori  (24.09.19 17:17:30)
Aktrollerin halt etmesi yoksa kimsenin boykot ettigi yok.

Eskinin en kaliteli stand up performanscisi, yeninin sinemacisi.
Adam sinemaci olmadigi halde son cikan yillardaki en iyi filmler ona ait.
  • chitosan  (24.09.19 17:29:23)
mevzu ne ona cevap verseniz

  • all girls dream  (24.09.19 18:27:53)
mevzu cem in kaz dağları için bile gönderme yaparken hdp nin önünde günlerce duran analar ve pkk nin yaktığı ormanlar için tek bir kelime etmemesi. o yüzden protesto ediyorlar.

  • iamx  (24.09.19 18:32:16)
“Kaz dağları için bile” mi?

  • einsteinin kedisi  (24.09.19 20:21:27)
Pkk orman mı yakmış hmm. Benim bildiğim bir eylemin kime faydası olmuşsa o yapmıştır. Pkk nın toplu konut yaptığını duymadım hiç :/

Cevap: ampulcü tayfa kendi kendine boykot ediyor. Zaten adamın yaptığı esprilerin binde birini idrak edecek kafa olmadığı için komedyen olduğuna da inanmıyorlar. Cehape zihniyetinin bir projesi olarak görüyorlar. Napcan besliyoz bu evcilleri...
  • Tears of Devil  (25.09.19 10:37:01)