[]

bar şarkısı gibi

bir şarkı arıyorum. girişte böyle kovboy melodileri gibi, sanki bar şarkısı erkekler "hu-hah" diye ses çıkarıyor ritimli bir şekilde. daha sonra kalın sesli bir eleman giriyor ve hatırladığım kadarıyla "father father...." diye başlıyordu. nakaratta ise slow, bildiğimiz yatakodası müziği tarzında bir melodisi vardı. hatta nakaratta bir kısımda "... bang bang bang!" diye bir vokal vardı. ve nakaratta koro eşliğinde söyleniyormuş gibiydi. bulamayız dimi? google'a o kadar çok şey yazdım ki, hala bulamıyorum. şimdiden teşekkürler.
 
hu-hah deyince şu geldi aklıma.

Ennio Morricone - For A Few Dollars More
  • 8832ch78  (24.09.19 09:41:00) 
David guetta-shot me down
Olabilir mi?

  • bigcaptain  (24.09.19 09:54:34) 
hayır bunlar değil, bayağı bu dönemlerde çıkmış bir şarkı. rnb/soul ve chill bir parça. slow bir ritmi var.


  • goodenuff  (24.09.19 11:14:21) 
tanımlara pek uymasa da son dönemlerde bu şarkı bayağı popüler, belki budur

www.youtube.com
  • dunga  (24.09.19 15:19:51) 
pek anlatamadım sanırım o yüzden bulunmadı, buldum. www.youtube.com


  • goodenuff  (25.09.19 02:32:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.