[]

hepsiburada'dan aldığım ürün arıza yaptı.

hepsiburada ile konuşunca devamlı 'kayıt açtık oradan takip edin' diyorlar. ürün 25 gündür serviste ve gelmiyor. yasal süre 20 günmüş. ne yapmalıyım? bir de aman hepsiburada'ya bulaşmayın.
 
Hepsiburada'ya iadeli taahhütlü posta gönderin veya faks çekin. Ardından 10 gün yasal sürelerini beklemeden tüketici heyetine başvurun. Thh lehinize karar verecek. Yüzde yüz paranızı iade edecekler.
Ürün onarılıp gönderilse dahi teslim almayın.

  • karacigerim vur kadehlere  (24.09.19 00:30:54) 
Bazı ürünlerde 20 iş günü bazılarında 30 iş günü yazıyor.


  • bahoho  (24.09.19 01:09:39) 
karacigerim vur kadehlere + 1


  • Big bada bum bum  (24.09.19 08:32:23) 
iadeli taahhütlü posta derken?


  • toucheamore  (24.09.19 09:23:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.