[]

turk.net modem tavsiyesi

turk.net için de kullanabileceğim bir modem tavsiyesi arıyorum. adsl, vdsl ve fiber desteği olmalı. çekim gücü yüksek olmalı ve uzaktan vpn/zamanlama torrent gibi olayları da olursa güzel olur. uzun süre kullanabileceğim bir cihaz arıyorum max 500 liraya kadar.
 
Turk.net'in önerdiği bir Asus cihaz vardı, o epey başarılı şahsi kanaatimce, bizzat kullandım.


  • roket adam  (24.09.19 00:02:13) 
Benim önerim kesinlikle bu:

www.hepsiburada.com

Çekim gücü çok yüksek, kurulumu çok kolay.
  • patates  (24.09.19 07:22:59) 
Turknet in sattığı modemi alabilirsin


  • westblack  (24.09.19 07:23:18) 
ne almaman gerektiğini yazıyorum ben.
asus dsl n16 sakın alma.
wifi bağlantısı bu kadar kötü bir makine görmedim.
dsmartın 5 sene önce verdiği modem bile daha iyiydi.
  • teritori  (24.09.19 08:37:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.