[]

Klarnetçiler toplanın

Daha önce piyiano, bağlama, bateri, gitar çaldım. Bu klarnetin sesinin verdiği keyfi şuan hiçbiri vermiyor. Şimdi klarnete başlamak istiyorum. Müzik ve nota bilgim var ancak üflemeli çalgılarda sıfırım. Bana bi klarnet marka model önerin ki başlamayı deneyebileyim.
Bi el atın, ucuz olsun, ensturmana küstürmesin, keyif versin, heves versin öğrendikçe iyisine yönelebileyim. 
buffet crampon'un sanatçılarından arkadaşım.
bana da buffet crampon aldirmisti, modelini hatirlamiyorum.

istanbulda KEYLAN'dan satin aliyor insanlar genelde üflemelileri. Eğer bir klarinet sanatcisi ile giderseniz daha büyük bir indirim alirsiniz.
  • la traviata  (23.09.19 23:31:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.