[]

Bu ne böceğidir?

Bu ne böceğidir? Fotoğrafı büyüteçle çektim, iğne ucu kadar ufak böcekler çıktı odada. Kargo ile gelen koliden çıktığını düşünüyorum, ama yayılmışlar. Zararlı mıdır? Nasıl yok edilir komple? Naftalin gibi şeyler işe yarar mı acaba? Gördükçe peçeteyle eziyorum ve sinek ilacı sıkıyorum etrafa şimdilik.

eksiup.com
buraya yükleyince fotoğraf ufak kalmış malesef. telefon kamerasının önüne büyüteç tuttum, o kadar küçük bir şey.

 
tahtakurusu değil. ama ne bilmiyorum.


  • rusd  (23.09.19 20:55:17) 
hocam böcek demeseniz fotoğrafta neyi arayacağımı bile bilemezdim. daha net çekmeye çalışın.


  • r evolution  (23.09.19 22:00:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.