[]

İstanbul havalimanında aktarma

izmire bilet aldım istanbul üzerinden. ancak 45 dk var inişle kalkış arasında. bekliyor değil mi uçak? yetişebilir miyim?
THY 
aktarmalı mı bilet? nerden geliyorsun yurtdışından mı geliyorsun? gerçi iki türlü de mümkün değil gibi, çünnkü senin iniş dediğin uçağın yere inmesi, park pozisyonuna gelene kadar en az 20-30dk geçiyor. ondan sonra en az 30-40dk yürümen gerekiyor.


  • aziz dostum jack  (23.09.19 20:17:05) 
Biletleri birlikte mi aldın ayrı ayrı mı?

Birlikte aldıysan havayolu sorumlulugunda. Ya bekler ya bir sonraki uçakla gönderirler seni.

Ayrı ayrı aldıysan senin sorumlulugunda. Mümkün değil yetişemezsin, uçak da beklemez zaten.
  • elorelia  (23.09.19 21:07:39) 
bilet tek bilet. aktarmalı. yurtiçi


  • gameofannen  (23.09.19 22:07:54) 
şimdi düşününce büyük havaalnını bana da inandırıcı gelmedi thy nin bu yaptığı. niye satıyorsun ki :(


  • gameofannen  (24.09.19 09:27:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.