kışın ilk izolasyon sorusu

evt kış geldi, yerden gürül gürül soğuk hava da gelmeye başladı.

www.decathlon.com.tr şundan alıp zemine sersem bir tık azalır gibi, başka önerisi olan?

Ev kira, çok uğraşmak kırıp dökmek istemiyorum.

Mutlaka fayda sağlayacaktır, az ya da çok. Fakat tüm zemini kaç tane ile kaplayacak, ne ile sabitleyeceksiniz?

Sonra üzerini ne ile kapatacaksınız? Komple halı döşenecekse şap altı kullandığımız sert strafor daha mantıklı olur sanki.

Bu yumuşak olur üzerinde nasıl gezeceksiniz? Deforma olunca kötü durur zemin.
  • John Bloor  (23.09.19 12:31:02)
bu koyduğun yerde duran bir şey değil, çok kayıyor. şu çocuk odaları için yapılan yapboz şeklinde olanlara bakın derim.

  • babilbaligi  (23.09.19 12:39:30)
Yani sabah yataktan kalkınca çoraplarını giyene kadar ayakların üşümesin istiyorsan yap. Ama başka bir artısı olmaz.

Bizim ofiste altımız depo, binada mantolama yok, üst kat boş, sağımız boş. Madem mantolamayı apartman yaptırmaya kara almıyor, diğer dairelere de zorla yaktıramayız; bari alttan mantolamay biz yaptıralım biraz faydalı olur dedik. Deponun tavanına komple EPS ile izolasyın yaptırdık ve hiç faydaı olmadı. 1C bile olmadı.
  • malheiros  (23.09.19 12:56:20)