Bisikletle kedi taşımak içni en güvenli yol

Önde taşımak istiyorum görebileyim diye. 10 dakikalık bir yol gideceğim.

Bildiğmiiz plastik kedi taşıma kutusu var bende ama çanta da var. Başka güvenli bir kutu da alabilriim.

Böyle arkaya koymak istemiyuorum çünkü
images-na.ssl-images-amazon.com

Bir de kedi kör. Ve şeker hastası olduğundan sık tuvaletini yapıyor.

Taksi bulmak zor olduğundan 1 hafta boyu taşımak için bunu düşündüm. Motor veya scooter istemiyorum.

Sizce hangisi en güvenli? Evde katlanır da var normal bisiket de var

. O kutuyu sabitlemenin yöntemleri var: m.tr.dhgate.com

Linkteki gibi ya silikon ya da halat kanca gerekiyor. Maksimum 4 tane ile iyice sabitlersiniz arkaya.

Eğer kutunun altında delikler varsa, bisiklet önü ve arkasına konan demir boxları sabitlemek için kullanılan plastik klipsler var, onlarla inanılmaz sağlam olur.

Normal bisiklete sabitleyin.

Bebek bezi bağlayın kediye. Biz koca koca köpeklere bağladık. On dakikada onunla uğraşıp çıkartamaz bezi bence.
  • buf-e kür  (23.09.19 11:22:45)
ben kediyi onumde tasimak icin su cantalardan yapmistim; www.akakce.com

evdeki eski buyuk bir sirt cantasinin onunu yuvarlak olarak kestim. sutyen yikama topunu ikye bolup bir yarisini cantaya diktim.
www.hepsiburada.com

defalarca kullandim, gayet is goruyor.
  • jimicik  (23.09.19 11:31:49)
bir de kaba bebek bezi koymanizi oneririm. o tarz emici bezlerin ortu gibi olani veterinerde oluyor. verirler belki isterseniz.

  • jimicik  (23.09.19 12:29:22)