[]

İstanbul'da ders çalışmak için kütüphane

Merhaba, mümkünse Marmaray güzergâhı üzerinde ders çalışmak için kütüphane arıyorum. Akşam 21 civarı kapanan Beşiktaş da olabilir.
 
marmaray güzergahında değil ama salt galata ders çalışmak için çok ideal. özellikle kabul edilirseniz ferit şahenk salonu.
ulaşımı da karaköy'den ya da şişhane metrosundan çok kolay.

  • asisamus  (22.09.19 23:03:12) 
Salt 18'de kapanıyor diye biliyorum??


  • burchak  (23.09.19 08:32:59) 
Pazar 18, diger gunler 20 olmasi lazim ama ben daha erken saatlerde kullandigim icin cok emin degilim bi sorabilirsiniz.


  • asisamus  (23.09.19 10:36:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.