[]

Telefon ekran koruyucu en saglam hangisi?

Nano var temperli var 3d 5d 9h falan bir suru sey yaziyor hangisi en
iyi korur kirilmaya, catlamaya karsi? 
Cam olanlar 9d 15d falan farketmez, çok iyi koruyor ama tek düşüşte kendileri gidiyor. Onun yerine hidrojel olanlar daha uzun ömürlüler.


  • bisorumolacaktı  (22.09.19 21:00:01) 
hepsi dandik, gerek yok böyle şeylere... kılıfsız ve ekran koruyamayıcısız kullandım şimdiye dek tüm telefonlarımı.


  • konetsu  (22.09.19 21:06:11) 
ekran koruyucu olmayınca çiziliyor. şirketin verdiği telefona ekran koruyucu alana kadar 3-4 gün içinde çizildi hemen.

9h olanlar iyidir. kırılmaz cam diye geçiyor ama öyle bir şey yok tabii. kırılmaz cam olması için 10 mm falan olması lazım. o camların olayı zaten darbede kendini kırıp asıl ekranı korumak.
  • himmet dayi  (22.09.19 21:18:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.