ankara yardımı

merhaba,

iş dolayısıyla ankara'ya taşınacağım ama bir izmirli olarak, şehri hiç bilmiyorum desem yeridir.

iş turan güneş'te yıldız kule'de. sahibinden vb sitelerden 1+1 veya 2+1 eşyalı kiralık ev bakıyorum. şehrin yabancısı olarak, tek başıma girip çıkabileceğim güvenli bir mahalle olması mühim tabii...
size sorum, işe yürüyerek veya tek vasıtayla gidebileceğim mahalle isimlerini benimle paylaşmanız. çünkü biraz daha saçma sapan arama yaparsam; yakında google maps-te iş teklif ederler gibi...

şimdiden cevap yazan herkese teşekkür ederim.

Hiç bilmiyorum ama google mapste otobüs duraklarına tıklayınca oradan geçen hatları söylüyor. O otobüslerin güzergahlarına bak egocepteden. Moovit falan da indir. Beğendiğin bi mahalleden yol tarifi al. Ne kadar sürede gdiliyor diye. Çankayanın o kısımları güzel. Yıldız kulenin batısındaki yukarı dikmen mahallesinin abudik gubudk sokak görüntülü yer haricinde oturulmayacak yer yok oralarda. Çankaya köşkü ve çevresi gayet hoş yerler bence

  • glamdr1ng  (22.09.19 15:32:24)
ben o tarafta calistim, kucukesatta oturuyordum. Oyak dolmuslari var. Tek vasita ile gidebilirsiniz.

  • geçerkenugradım  (22.09.19 15:48:41)
O bölgeyi ben de çok bilmiyorum ama yukarı Dikmen'in tamamı, İlker mahallesi oturmak için iyidir. Güvenli ve temiz yerlerdir. Elçiliklerin olduğu bölgeler yine iyidir. Haritada gördüğünüz Oran, Doğukent, Natoyolu taraflarına hiç bakmayın. İçerilere bakın.

Yine Ayrancı tarafı, Hoşdere caddesi ve Küçükesat'ta hem mekanlar hem de insanlar iyidir, merkezidir. Hoşdere ve Esat'ta geceleri belli yollarda travestiler olur. Buralar ailelerin ve öğrencilerin oturduğu orta-üst sınıf yerlerdir ama nedense böyle gelmiş böyle gidiyor, tehlikeli değildir.
  • jacque  (22.09.19 16:01:27 ~ 16:01:56)
birlik mahallesine bakabilirsin.

  • hayley williams ile evlenecek genc  (22.09.19 16:38:48)
Ayrancıya bakabilirsin. Küçük esat olabilir (biraz uzak kalıyor gerçi.

  • kablelvuku  (22.09.19 20:01:30)
servis ya da araba yoksa yakinlarda bi yerde tutmani tavsiye ederim. ama hem cok uzak olmasin hem de biraz medeniyete yakin olsun dersen atakulenin oralar oalbilir.

  • n62  (22.09.19 20:24:45)
ayrancıya bakabilirsin +1 hem yıldızkule civarlarından daha uygun fiyatlı hem de tek otobüsle gidip gelebilirsin işe.

  • theseachange  (22.09.19 21:19:03)
BM herhalde. hayırlı olsun.

  • edgenabby  (22.09.19 21:29:48)
Sinpaş altınoran en ideali

  • ashleybon  (23.09.19 21:22:02)
küçükesata gel, komşu oluruz. tek vesaitle gidersin hem :)

  • jason bourne seksapeli  (24.09.19 19:10:06)
1.600-TL'ye Kızılay'da 3+1 eşyalı ev, ilk defa kiraya verileceğinden evin ve eşyaların kondisyonu iyi durumda, evin boyası da yeni yaptırılmış. Evin mutfak dolapları harika durumda, ev sahibi içine tabak ve çatal da bırakmış, buzdolabı, çamaşır mak. ve bulaşık mak. haricinde demlik, kettle ve mikro dalga fırın bile var. Ev sahibi kontrata memur kefil ister, elektrik ve su aboneliklerini kiracı üzerine alacak, bunun haricinde 2.000-TL depozito ilk kira ile birlikte ödenmesi isteniyor. Şartlar uyuyorsa kaçırmayın derim.

www.ilgimemlak.com
  • sakaryaa  (30.09.19 15:18:02)