[]

istanbul'da kedi kısırlaştırma için uygun fiyatlı veteriner arıyorum

merhaba,
bir erkek bir dişi kedim var, ikisini de aynı zamanda sahiplendim. kısırlaştırma zamanları geldi ancak maddi olarak çok ferah olmadığım bir döneme denk geldi. karşı cins oldukları için de çiftleşmelerinden korkuyorum, istanbul içinde en uygun fiyatlı olarak nereye götürebilirim?

önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

 
belediyenin veterinerlik hizmetleri var.
gida.ibb.istanbul

  • chavezding  (22.09.19 14:07:41) 
Bir arkadaşım fatih hayvan hastanesinde kısırlaştırmıştı özel, fiyatı uygun ve çok ilgililerdi


  • elphantgun  (22.09.19 14:09:35) 
Ben belediyeyi onermiyorum. Ücretsiz olmasi guzel evet ama mumkunse tercoh etmeyin. Biz okuldaki kedicikleri goturduk fatih itfaiyenin ordakine. Kısırlaştırma sonrasi enfeksiyon kapti kedicikler daha çıkarmadan belediyeden. Cok ilgili ve hijyenik degiller. Uskudar belediyesinde de arkadaşımın kedisi icin yasadik. Ksiirlastirma degildi bi ayaginda soeun vardi ameliyata alicaz dedilee ve 1 ay kendilerine ulasamadik gunde 20 kere arayp gitmemize ragmen bilgi vermediler. 1 ay sonra da öldüğünü soylediler.

Bu riskler ozel veterinerlerde de var. Oturdugunuz semrin facebook sayfasi filan vardir hayvan sahiplerinin. Orda tavsiye isteyebilirsiniz direkt isim önerisi. Kısırlaştırdiktan sonra ozellikle disi kedi icin 2 3 hafta ozenli bi bakim da gerekiyorm
  • hindistan cevizi  (22.09.19 18:07:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.