Arabadan anlayan duyurucular

Sizce 80-90 bin bandında 2017-18 model otomatik corsa mı almak daha mantıklı, manuel Polo mu?
Önceki aracım manueldi bir sıkıntım yoktu ama otomatik kullanan herkes otomatik çok iyi dediği için kararsızım.

İkisi de bana kalırsa yetersiz 90bin liraya. O paraya seat leon var düşük kmli 2017 style 1,2 tsi manuel.
90bine 1.3 cdti otomatik mi alacaksınız 1,4 benzinli mi? 1,3ü bir nebze anlarim da 90bine 1,4 otomatik alırsanız benzine baya para verirsiniz. Ben olsam polo 1,2 tsi dsg alırdım all-star donanım. Ya da yeni ibiza 1,0 tsi dsg. Yine manuel 1,5 dizel titanium ford fiestalar var yeni kasa. Clio dizel otomatik icon da alınabilir o paraya 2017 2018. Yani 90bin iyi para c segmentine bile çıkılabilir manuel.

  • karacigerim vur kadehlere  (21.09.19 20:21:38 ~ 21:00:19)
@karaciğer ama ben zaten küçük araba istiyorum c segment istemiyorum. Bir de Polo 1.2 tsi dsg en az 100 80-90a bulamadım. İbizayı hiç düşünmemiştim onu bi değerlendireyim.

  • pastörizesüt  (21.09.19 21:02:59)
O halde illa otomatik alacaksanız polo 90bin liranin aracı değil comfort alsanız baya boş donanım comfort, allstar iyidir 90a kapatirsiniz pazarlıkla misal: www.sahibinden.com
Otomatik için clio 1.5 dci icon edc arardım ben olsam, gayet tutumlu, seri ve dolu araç.
www.sahibinden.com

3 4 bin lira pazarlık yapıp indirin yazdıkları fiyatlara bakmayın. Yeni kasa ibiza'lar da 90a kapatılır.
  • karacigerim vur kadehlere  (21.09.19 21:37:55)
ben olsam corsa gibi ya da polo gibi ufak araba asla almam o paralara illa alacaksam da opel alırdım. vw zaten alınacak bir marka değil bu insanlardaki vw sevdası nedir bilmiyorum. illa alınacaksa gibip skoda alın o da vw grubundan kalite olarak daha hatta vw'ıni de geçer de bilerek önünü kesiyorlar.
ufak arabaların moose testleri ve güvenlikleri çoğu vakit berbat konforsuz. 80-90'i deli arabalar var. 90.000'tl ye tertemiz d segmenti araçlar var. temiz güzel. memnun kalacağınız az yakan. 90 bin polo falan diyince tansiyonum çıkıyor.
www.sahibinden.com zorlarsan temiz 2014 de bulursun 90.000tl'ye şu araba mükemmel bir arabadır. moturu ise dün de yazdım efsane bir motordur hiç yakmaz. 100 km'de karma değeri 4.2 lt falan. sonra dsg şanzıman değil kolay bozulmaz bozulsa da uçuk kaçık fiyatlara tamir olmaz. bu motor zaten bmw ile ortak kullanılıyor beraber geliştirildi 600.000 km falan rahat gören motor. bizde de 2012 kasası var şu an 400.000 km'de daha motora el değmedi. şu araba mükemmel bi araba.
az yakıyor parçası ucuz. ustası bol. motoru şanzımanı sağlam. konforu var vergisi düşük koltuklar deri ısıtmalı. sunroof olsun kör nokta olsun head up olsun la adamları torpidosu bile soğutmalı. temizini bul al bin. teşekkürlerini de sonra odama yollarsın.
  • turbo sadık  (21.09.19 22:12:12)
90 bine ikinci el bir sürü araç alınır. ne istediğini bir düşün ondan sonra bir daha sor. ben 90bine otomatik dizel seat leonda alırım full ibizada alırım. model düşürür bmw 320ide alırım kanal geniş.

  • mikahakkinen  (21.09.19 22:53:48)
1o.ooo daha koyup yepyeni toyota yaris alin.

  • luluki  (22.09.19 07:02:48)
Evet otomatik buyuk konfor. Corsa-polo ozelinde yorum yapamayacağım ama otomatik alabiliyorsan kesinlikle otomatik al derim. Hele de İstanbul'da yasiyorsan. Yogun trafikte manuel araba cok yoruyor.
Bu arada ibiza tavisye edilmis, o butceye ben de ibiza dusunurdum. Buyuk bir araba da degil.
90 bin poloya verilir mi yav:) nedir bu polo meraki milletteki.
  • stavro  (22.09.19 09:51:48 ~ 09:55:05)