Kendinden Uzun Kadına İlgi Duyan Erkek

Merhabalar.

Bu sorum erkeklere. Boyu sizden 10-15 cm daha uzun bir kadına ilgi duyuyorsunuz. Hem karakter, hem tarz, hem seksüel olarak beğendiğiniz biri ama kısasınız. Daha doğrusu kadın bir at, kadın 1.80. Nasıl bir aksiyon alırsınız ya da aksiyon alır mısınız, neler düşünürsünüz? İlgilendiğinizi açıkça belli etmek yerine zarf atar mısınız ilgilendiğinizi belli etmek ve boy farkından dolayı uzak durur mu diye anlamak için? Nasıl bir politika izlersiniz? Erkeklerin fikirlerini merak ediyorum. Buyrunuz

benden kısa kadınlardan farkı olmaz.

  • datnet  (20.09.19 23:40:27)
uzun boylu kadınlar bana daha samimi ve kendine güveni olan, kendi işini kendi yapabilen insanlar gibi geliyor. hoşlandıysam boydan dolayı negatif düşüncem olmaz. çoğu arkadaşım kendinden uzun boylu hanımefendilerle takılmaktan korkuyor :D hiç sorun etmem

  • MtKrt  (20.09.19 23:46:16)
yani ayılığımı mazur gör ama karakterini sevip cinsel açıdan da çekici bulduğum uzun boylu bir kadına ben tüm hücrelerimle yürürdüm açıkçası, "taktik maktik yok bam bam bam" durumu. direkt söylerim, reddedecekse de en başta etsin sonra daha çok üzülmeyeyim.

  • der meister  (20.09.19 23:47:54)
kendinden kısa erkeğe olumsuz bakmıyorsa ya da baktığını bilmiyorsam boy benim için bir şey değiştirmez, normalde neysem o olurum.
olumsuz baktığını biliyorsam yanaşmam.

  • Bruce  (20.09.19 23:58:25)
Küp şeker teklif ederim.

şaka bir yana bende de bir şey fark etmez, gerçi biraz kompleks yapabilirim. kız çok uzun olunca bir garip oluyor ama engel değil

1.80 de çok uzun değil bence
  • passion rules the game  (21.09.19 07:44:17 ~ 07:44:54)
hiç sorun olmaz. boy kadınlar için sorundur, erkekler için değil. bunu yorumlardan anlayabilirsiniz:)

  • nothing in my way  (21.09.19 09:26:55)
Benim kız arkadaşım hem benden uzun (ben 170 o 185) hem de yaş olarak büyük (ben 30 o 37)
Farklı ülkelerdeniz. İlişkimiz de onun adımıyla başladı, ben farkında bile değilken o hoşlandı ve böylece ilerledi. Hiçbir sıkıntımız filan da yok. Oluyor yani.

  • burka  (21.09.19 10:44:54)
uzak dururum.

  • ya ben lan neyse  (21.09.19 11:12:03 ~ 11:12:20)
Normal taktikle yürüyün. Zarf atıp kendi önünüzü tıkamayın. Normalde tabii ki kadının kriterleri arasında vardır boy. Kendinizi sevdirin gerisini boşverin. Boy birlikte olmak için gerekli onlarca şarttan birisi sadece. Diğerlerine yüklenin.

  • gatherer  (21.09.19 15:35:18)