[]

nerelere gidem?

hafta sonu için istanbul'dan nereye gideyim gezmeye? üç günüm olacak. kafamdaki yerler hatay, adana, mardin ve gaziantep. gezme görme yanında yeme içme işlerine de önem vereceğim. adana'ya daha önceden çok kısa uğramışlığım, hatay'da ise birkaç gün geçirmişliğim var. gerçi uzun zaman oldu.
 
Adanayj tavsiye etmem pek bi olayı yok. Diğerlerine gitmedm ama arkadaşlardan Duyduklarım neticesinde oyumu Antep ten yana kullanıyorum. Orayada 2 gün yeter gibi son gün yakın urfa varda oraya bir gün yetmez. :)


  • Topalordek  (20.09.19 22:29:44) 
Antep için 3 gün aşırı fazla olur. 1 gün çok bile. Onu belirtmek için cevap yazdım. Mardin’i ben de bilmiyorum.


  • super kahraman olsaydim baba olurdum  (21.09.19 07:31:39) 
Mardin çok güzel
D bakır Mardin yapıp gelin

  • blacksky  (21.09.19 16:03:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.