[]

Superonline a geçilir mi ?

Mevcut durum:
turktelekom (gpon) 24mbit hız , 50gb kota (aşarsan 8mbit)
*Fatura : 58₺

Teklif edilen:
Superonline 25mbit , kota yok , ek olarak Turkcell tv
24 ay taahhüt - ilk 4 ay ücretsiz
*Fiyat : 99₺

Bana tek cazip gelen nokta kota olmayışı. Turkcell tv iş görür mü ? Geçmeye değer mi?

 
Turkcell tvnin çok bir olayı yok. En güzel özelliği 24 saat geriye alma durdurma gibi özelliklerinin olması. İçinde her zaman açabileceğin diziler ve filmler var. bazı filmler kiralık şekilde 7 liraya veriyorlar. endgame cart curt var güncele yakın filmler geliyor. sinemaya göre daha iyi olduğu kesin.Ama mesela lotr matrix godfather serileri var baya film var aslında beleş. baz pakette ssport falan çalışmıyor üst pakete geçmek gerekiyor. yani baz pakette normal kanallar+bazı yabancı kanallar duetchewelle al jezira falan ve bir kaç çocuk kanalı falan + 4 5 tane de kendi film ve dizilerini yayınladıkları kanal var.
İnternetten ben çok memnunum hiç hız düşmüyor 28 civarı alıyorum ben hep.
aradaki 25 lira fark var desek hız sınırı kaldırma ve tv plus eklentisi geliyor. Hız sınırını hemen bitiriyorsanız kesin geçin. Ama mesela ayın 25inde anca bitiyorsa eskisinde kalmakta fayda var. ama benim gibi ilk günden kotayı bitirebiliyorsan direkt geç şimdi ara. İnternetle tv aynı modemden geliyor ama ping veya hızı etkilemiyor hiç. alete usb takarsan kayıt bile alabiliyor hiç kullanmasam da güzel.
  • bahoho  (20.09.19 20:08:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.