35 yaşlarında iyi para kazanmak zevk verir mi?

Yani iyi ki doğmuşum dedirtir mi? 20-30 arasındaki zevki verir mi? Tecrübeliler yazarsa sevinirim.

Verir tabi man yak mısın 35 ne ki

  • kafanguzelolmus  (19.09.19 22:00:07)
asıl o zaman verir. çünkü kendi paranı tamamen kendin harcıyorsun. o zamana kadar zaten evini kurma, eşya derdin bitmiş oluyor. kazandığını harcıyorsun. çok para kazanınca düşünüp harcamaları hesap etmeden harcıyorsun, mis.
20 yaşında çok para kazansan ne yapsan, Tarkan konserine falan gidersin anca. ya da arkadaşlarının çok parası olmaz, onlara sigara alırsın.

  • lovemyself  (19.09.19 22:20:31)
vermiyor.

yani veriyor da, para başlı başına tatmin edebilecek bir şey değil.

insan para kazanıyorum, iki ki doğmuşum diyemiyor.

kazandığın para yani zaten hep kazanıyormuşsun gibi oluyor.

alternatif keyif verecek şeyler arıyor insan. eşin olabilir, sevgilin olabilir, hobiler olabilir araba vs. gibi. bunlar için bir araca dönüyor.
  • gurur  (19.09.19 22:36:11)
35 yaşını dede falan mı sanıyorsunuz. ben daha çok keyif alıyorum çünkü nereye harcayacağımı biliyorum ve
20 yaşında çok para kazansan ne yapsan, Tarkan konserine falan gidersin anca. ya da arkadaşlarının çok parası olmaz, onlara sigara alırsın.

  • dafuq  (19.09.19 22:36:46)
Paradan alınan zevk kombineleri:
20-30 arası: bira zevki. sabaha kadar bol bol zevk alırsın. gider aptal hamallıklarda harcarsın.
30-40 arası: şarap zevki. adam gibi 1 şişede durursun. kalite 3 tık yukarıda.
50-60 arası: single malt zevki. şişe bitirme yok. l-2 kadeh bile zirve. elegant.
  • 507  (19.09.19 22:38:07 ~ 22:38:39)
bilader yaşın kaç senin. 35 yaş mı la

  • gameofannen  (19.09.19 22:49:32)
Annem 80 yaşında ve paraya ihtiyacı var.

  • for day to break  (19.09.19 22:49:56)
Yalnız kaldıysan pek zevk vereceğini sanmıyorum. O yaşta çoğu aile filan onla uğraşıyor misal. Eş dost ortam varsa sana denk keyif verir. Yalnız olup memnunum diyorsan orası sana kalmış.

  • Topalordek  (19.09.19 23:29:48)
asıl 20-30 arasında çok para kazanmak sıkıntı. post-ergen dönemde banka hesabında yüzbinlerce lirası olan adamın ne gibi öküzlükler yapacağını tahmin etmek istemem.

  • rusd  (19.09.19 23:46:42)
30 yaşındayım, hayatım para kazanmaya başladığım 23'ten sonra başladı desem yeridir. dolayısıyla ben vereceğini düşünüyorum LAKİN kendine harcamaya devam edebilirsen. eğer çoluk çocuk etc dertlerine düşersen tabii ki sıkıntı yaşanıyor zevk kısmında.

  • roket adam  (20.09.19 01:18:11)
verir. zaten para ile nasıl davranılacağını ancak öğrenirsin. nasıl birikim yapılır, para nasıl yenir, neye harcanır, nasıl harcanır otuza kadar ancak öğreniyorsun. 30dan sonra gelen para çok daha fazla zevk veriyor.

  • babilbaligi  (20.09.19 11:38:16)
35 yaşında yaşadığın hayata bağlı.

  • kablelvuku  (20.09.19 11:39:17)