[]

Yasal İptv

Yasal iptv'lerden almayı düşünüyorum bunlar ücretsiz mi? Paralıysa uyguna nereden alınır? İptv operasyonu sonrası yasal olanlar da etkilendi mi?
 
yasal ip tv mi var


  • gameofannen  (19.09.19 21:05:34) 
yasal ip tv dediğin şey tivibu, turkcell tv falan.

onun dışında yasal ip tv diye bi şey yok.
  • tinky winky  (19.09.19 21:32:15) 
her ay illegal bahis baskını oluyor, iddaa bayilerine bir şey oluyor mu? neden tivibu, turkcell tv ye falan bir şey olsun.
yakında fil tv girecek muhtemelen de onun da kendine hayrı yok.

  • denek hayatım  (19.09.19 21:58:02) 
Yasaldan kastım şifreli kanalların olmadığı iptvler. Örneğin bazı cihazları satın alırken server da bedava veriliyor cihaz içinde ve yasal olduğu yazıyor örneğin Hiremco cihazlarda. Tam olarak bilgim de yok açıkçası yeni android tv aldım ve iptv arıyorum.


  • thin capitalization  (19.09.19 22:13:01) 
yasal ip yok kul hakkı yeme kaçak et kesme.


  • mikahakkinen  (19.09.19 22:31:23) 
O tarz ip TV varsa ben de almak isterim. Alman kanallarını izlemek istiyorum zira. Bu tarz bir sistem varsa onlar şifreli yayın yapan yerlere yasak koyarlar diye düşünüyorum, eğer aynı server üzerinde değilse sıkıntı olmaz


  • burya  (19.09.19 23:02:40) 
onlar en son kurcaladığımda xtream codes kullanıyordu bir de turkvod gibi bir şey vardı içlerinde. yasallığı tartışılır ama tr ücretli tr kanalları olmadığı için çok sallayan yok herhalde. tr olmasın bana yabancı lazım derseniz bu işi dünyada en iyi yapanlardan biri rüya iptv. tr de var için de ama tr kullanıcısına satmıyorlar tr paketi.


  • denek hayatım  (20.09.19 01:06:27) 
yasal ip tv var. yani yasal mı bilmem ama en azından illegal değil.

gidiyorsun bir uyducuya, hacı bana next 2000 hd kablolu bağlantılı iptv'li uydu alıcı ver diyorsun. onu alıp tv'ye takıyorsun. istersen uydu olarak kablodan, istersen LAN kablosu ile içinde gelen on demand ip tv listesinden yerli yabancı ve vod film / adultları izleyebiliyorsun. maç yok, dizi film belgesel kanalları yok. uydudan farkı binlerce kanalı kategori kategori dizmesi.
  • duster  (20.09.19 09:35:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.