[]

ders seçimi

Arkadaşım üniversitede ders kaydını yapmış fakat derslerin birini başka bir bölümden almış bu nedenle danışmanı ders kaydını reddetmiş.Bugün de danışmanına gitmiş fakat okulda bulamamış.Ders ekle bırak dönemi de daha başlamamış.Bir sıkıntı olur mu acaba bileniniz var mı?
 
öğrenci işleri her durumda halleder takvimden ve danışmandan bağımsız. sıkıntı olmaz yani.


  • Thredith  (19.09.19 19:31:52) 
Ben yıl sonunda başka hoca üstünde gözükürken değiştirttim başka üniversitede. sıkıntı olmaz ki ekle sil zamanı halledilir zaten.


  • bahoho  (19.09.19 19:35:51) 
Hocam öğrenci işleri danışman imzası olmak zorunda demiş.


  • bbb_1  (19.09.19 19:35:54) 
Ders ekle bırak dönemi de daha başlamamışsa niye sikinti olsun ki? ekle birakta ekler dogru dersi ve onay alir. ekle birak onun icin var.


  • hot potato  (19.09.19 19:40:11) 
hepsi okuluna okul içinde fakültesine bölümüne göre değişen şeyler. bu bilgilerin hiçbiri yok. fal bakıyoruz resmen. yeter artık.


  • inekadam  (20.09.19 09:55:15) 
arkadaşlar çözülmüş, teşekkürler ders ekle bırak döneminde herkes kayıt yapabilecekmiş.


  • bbb_1  (20.09.19 12:45:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.