[]

Bu E-Ticaret Sitesi Güvenli/Güvenilir midir?

tekerleklisandalyefiyatlari.com

bir alışveriş sitesinin dolandırıcı olup oladığını anlamanın bir yolu var mı?


 
arayıp 'bakırköy'deki mağazanızdan alabilir miyim' diye sorabilirsin.

bahsettikleri sokakta bi satıcı var, muhtemelen onların web sitesi.
  • brkylmz  (19.09.19 15:38:45 ~ 15:40:19) 
Arayıp sorun +1

Bir de tekerleklisandalyedunyasi.com gibi bir yer vardı, onların Kadıköy mağazalarını gördüm mesela, telefonla bilgi istediğimde de çok yardımcı oldular. Ama tekerlekli sandalyeyi oradan alıp Eskişehir'e gönderecektim, Eskişehir'de bir medikalci de aynı ürünü aynı fiyata getirtirim deyince oradan aldık. İstanbul'da değilseniz şehrinizdeki medikalcilere de sorun mutlaka, buradaki fiyata getirebilirler.
  • kobuzchu kiz  (19.09.19 17:23:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.