[]

sokak kedileri için mama

Sevgili hayvansever dostlar,
Yeğenim bir anne ve üç yavru kediye bakıyormuş sokakta. Bütün harçlığını da mamalara veriyormuş. Ben de kendisine yardım edeyim kedilerine mama alıp göndereyim dedim ama kediler de her şeyi yemiyorlar sanırım. 15 kg. alıp göndereyim dedim ama kediler yemezse hem çocuk üzülür hem de boşa gider. Sizin bu canları beslemek için devamlı aldığınız ekonomik bir marka var mı acaba? 
Duzenli besledigim cok sokak kedim var ama evet bazilari her marka mamayi yemiyor. Ben mumkun oldugunca iyi marka almaya calisiyorum. Daha butce dostu olsun diye temizmama.comu sormuştum ben de ama kampusteki kedilerin burdan alinan mamalari yemedigini uzulerek ogrenmis oldum.15 kg mama 4 kedicik icin 3 3.5 ay gider. Sizin butceniz ne acaba?


  • hindistan cevizi  (18.09.19 23:31:20) 
100-110 lira gibi bir para ayırabilirim sanırım.


  • çok yorgunum kaptan  (18.09.19 23:37:41) 
birkaç seferdir trendline markasını alıyorum. benim bir süredir beslediklerim yiyor ama tanıdık olmayan kediler yemiyor. sanırım onları besleyen birisi var ve o mamayı bekliyorlar.
isterseniz 1 kg paketlerinden alıp yollayın, yemiyorsa 15 kg almazsınız.

  • master of ceremonies  (18.09.19 23:45:04) 
15 kg 110 lira icin soyle yapabilirsiniz bence direkt 15 kg alip riske girmektense mesela temizmama.com da numune talep edebiliyosunuz sadece kargo ucreti odeyerek. Once bi numune alin yegeniniz bi denesin kediciklere yedirmeyi. Severlerse, yerlerse 15 kg siparis verirsiniz. Bizim kampustekiler yememisti ama onlar biraz tok kedi cok besleyen var cunku. Insallah sizinkiler yer.


  • hindistan cevizi  (18.09.19 23:45:45) 
genel olarak kedilerin yiyebileceği en ucuz mamalar; enjoy, mito ve micho diyebiliriz. bunlar 90-120 tl bandında olanlar. petshop dan 1 kiloluk enjoy ve mito mama alın yollayın. hangisini yerse 15 kg lik alıp yollarsanız daha ekonomik olur. uğraşamam derseniz enjoy veya mito alın yollayın, %90 yerler. kesinlikle goody vs. ucuz mama almayın çoğu bakmıyor bile.

www.akakce.com
www.temizmama.com
  • surprise  (19.09.19 09:44:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.