[]

Itri ve Bach albümüne benzer albümler

klasik batı ve klasik türk müziğini harmanlayan albümlerden tavsiyelerinize açığım.
 
Erkan Oğur çeşitli denemeler yapıyor. Erik Satie Gnossienne No.1’i son derece başarılı şekilde icra etmişti. Keza Hüsnü Şenlendirici Adagio G Minor’ü bence muhteşem yorumlamış.

Bach’ın dünyadaki jazz müzisyenleri tarafından yapılan yeniden üretimleri de oldukça başarılı bu arada. Kesinlikle tavsiye ederim.
  • levent bilgen  (18.09.19 22:02:42) 
fazıl say ın da son yıllarda yaptığı bazı eserlerde türk enstrümanları var. senfonilerine bakınız.


  • la traviata  (18.09.19 23:57:38) 
Anjelika Akbar - Bach Oryantal.
Bu kadini cok hazzetmesem de, bu album bu alanda yapilmis bence en basarili calismadir.

  • ebabil curnatasi  (19.09.19 05:13:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.