[]

Budapeşte'de ev arkadaşı arayan?

Arkadaşım (Türk, kadın, 27) 5 aylığına Erasmusla Budapeşte'ye gitti 3 hafta önce. Ancak kaldığı hostelde (190 eur) başına gelmeyen kalmadı. Zaten çok az bir parayla gitmişti, doğru düzgün yemek bile yemiyordu ki 300 eurosunu çaldılar. 2 günde bir odasını değiştiriyorlar ve son olarak her yerini uyurken tahtakuruları yedi. 90-100 tane ısırığı var ve iltihaplanıp şiştiler.

Parası olmadığı için hastaneye gidemiyor, eczaneden ilaçlar aldı. Ama mutlaka bir eve çıkması gerek yoksa bu hostelde daha da kötü olacak.

Tanıdığınız, önerebileceğiniz birisi/bir yer var mı? Aylık 250 euroyu gözden çıkarmış durumda. Bu hafta içinde bir yerle sözleşme imzalamazsa oturum izni de alamıyor.

 
Tahta kurusuyla kimsenin evine gitmesin, onlarin basina bela olur. Her seyini 90 derecede vs yikasin ya da 3-4 gun buzlukta tutsun.

Bir de saglik sigortasi vs olmadan nasil avrupa ulusal vizesi aldi acaba:/
  • kuehles blondes  (18.09.19 22:37:27) 
  • n62  (19.09.19 09:33:35 ~ 09:34:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.