bisiklet tavsiye

Bisiklet alasım var biraz bakındım da bayaa çeşit var kafam karıştı. Bulunduğum yerde hava çok sıcak, hep sıcak seçeceğim bisiklet türünü etkiler sanırım bu. Bir de yollar falan hep düzgün, şu ince tekerlek olanlardan alsam daha hızlı falan sürebilirim heralde. Bir de aklıma takılan, sıcaktan dolayı lastik ikide bir inerse, elimizde pompayla mı geziyoruz, nasıl halloluyor o kısım.

Teşekkür ettim.

sıcak kaynaklı bir sorun yaşamazsın diye düşünüyorum. ben bu yaz Anamur'da bisiklet sürdüm, sıcak kaynaklı bir sorun olmadı.

ince teker asfalt yolda hız için, dağ bisikleti toprak yol/yol dışı kullanım için, şehir bisikleti bu ikisinin ortası, katlanır da kolay taşımak için.

ne lazımsa seç.
  • babilbaligi  (18.09.19 13:03:08)
yollar düzgün ve hava sıcaksa ince teker ve olabildiğince hafif olmalı. ek olarak kucuk bısıklet pompası alabilirsiniz veya benzinliklerde de şişirebilirsiniz tekelerleri.

  • kitik  (18.09.19 13:16:43)
şehir bisikleti hatta fitness olanları ideal. yol bisikleti de olur ama hem pahalıdır hem de alışkın olmayan bünyede ilk zamanlar sıkıntı çıkarabilir.

  • lazpalle  (18.09.19 13:48:33)