mekanda tekila shot siparisi?

tek tek mi yapilir, yoksa 3/5 tane mi? nedir bunun raconu?
her seferinde garsonu cagirip 1 shot istemek tuhaf geldide, bi fikir rica edeyim..
raki bira insani olarak cok cahilim bu konuda

tek tek de isteyebilirsiniz. 2'şer veya 3'er shot getirir misiniz de diyebilirsiniz. Bir raconu yok. Ayrıca madem shot atacaksınız jager shot atın.

  • kitik  (17.09.19 18:20:23)
eğer shot seri gidecekse birden fazla isteyebilirsiniz.

bir çok mekanda 6'lı shot set olarak satılır. Ama gece boyu oturup 2 tane shot arada atacaksanız tek tek istemek normal sıkıntı yok.
  • unique hint kumasi  (17.09.19 18:20:56)
Farketmez. Genelde 3lu veya 5li olur.
Biranin yaninda tekli de isteyebilirsiniz. Once shot sonra bira iyi gidiyor.

  • nax  (17.09.19 18:47:51)
shot soyleme

tekila on the rocks olarak soyle, buzlu yudum yudum icersin. sade istemiyorsan kokteyl olarak da tekila sunrise icebilirsin (tekila, portakal suyu, grenadine)
  • exlibris  (17.09.19 18:49:42)
birçok yerde 6'lı shot kampanyası olur. tek tekila ile yetinmeyeceksen ve en az iki kişiyseniz en mantıklısı set'tir.

  • gregory  (18.09.19 00:16:40)