[]

Ev iş arası rutinimi kıramıyorum

Ankaradayım canım hiçbişey de yapmak istemiyor. Diksiyon kursuna gideyim hem faydası olur hem arkadaş edinirim dedim. Sonra giden bi akrabamın konuşmasının düzelmediğini hatırladım netten bakarım videolara dedim. Bu şehirde yaşayıp benim durumumda olan var mı? Tavsiyeniz nedir?
 
diksiyon kursuna gidip fayda goren insanlar var tanidigim. olay seninle ilgili aslinda daha cok. baskasina yaramayan sana yariyordur belki bilemezsin ki. illa diksiyon olmak zorunda da degil baska baska kurslar var, ilgi alanina yakin bir kurs belirleyip gidebilirsin. devlet tiyatrolari sezonu aciyor onumuzdeki ay, tiyatro izlemeye de gidebilirsin. cogunlukla 2 haftada bir yeni oyun geliyor, en azindan 2 haftada bir bi degisiklik olmus olur hayatinda.


  • in vino veritas  (17.09.19 18:50:29) 
Ankara'da dans kursları olabilir. Katılanlar genelde faal dışarda da ortamları oluyor. Aklında varsa okuma kulüpleri de olabilir.


  • Topalordek  (17.09.19 20:10:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.