[]

Çok iyi zımparalamadan vernik

Merhaba! Elimde iki tane palet var onları üst üste koyup sehpa olarak kullanacağım. Verniklemeden önce zımparalayım dedim ama aslında yaptığım iş 80 kum zımparayla bir süre uğraştıktan sonra yeterdir herhalde diyerek vazgeçmek oldu. Hani öyle kumu arttırarak mükemmel yüzeye ulaşma kısmına hiç girmedim. Sizce iyi zımparalamadan vernik tutar mı? Bir de su bazlı vernik var evde, başka bir proje için almıştım onu kullanırım diye düşündüm, onlar paletin üzerine olur mu? Görünüş olarak çok mükemmel olmasına gerek yok, sadece üzerine bir şey dökülürse bir nebze koruyacak bir şey olsa yeter. Yardımınız için teşekkürler.
 
Teknik olarak bir sıkıntı olmaz, elini sürttüğünde rahatsız etmiyorsa yeterli. Vernik/cila tutar hiç sıkıntı olmaz.


  • John Bloor  (17.09.19 17:14:26 ~ 17:14:50) 
Olur, tutar da çirkin olur. Dokununca çok rahatsız eder.


  • pati  (17.09.19 19:15:07) 
Zimpara vernik, bidaa ince zimpara vernik = kaymak.


  • tunaktunaktun  (18.09.19 06:47:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.