[]

Bu koltukların kalitesi nedir?

İmalatçıdan sıfır ürün satıyorlar. Yani fiyatından dolayı çok kaliteli değildir tabi ama, hemencecik mahvolur mu? Harcı borcunu karşılamaz denilebilir mi?

Ne sorunlar çıkarabilir?

tr.letgo.com

 
Ben letgo'dan böyle bir yer bulmuştum çok ucuza Chester koltuk yapıyorlardı. Gelip yerinizde göreyim dedim bugün yokuz dediler. Yarın geleyim dedim elimizde hiç göreceğiniz koltuk yok zaten görüp ne yapacaksınız fotolardakilerin aynısı falan dediler. Yani herhangi bir örnek koltuk göstermeden ücreti almak istiyorlardı. Ben de dolandırıcı olduklarını düşünüp engeli bastım siz de dikkat edin.


  • jacque  (17.09.19 08:55:50) 
Bu koltuklar cok rahatsiz ya, bence ucuz olsa bile alinmaz. Dayanir, dayanmaz diyemem ama buna para vermezdim ben olsam.


  • balpolen  (17.09.19 08:56:56) 
Biz bursada letgodan böyle bir üreticiye l koltuk yaptırdık. Telefonla adres alıp gidip yerinde seçtik. Mahalle arası marangozu gibiydi ama arı gibi üretim yapıyorlardı. Koltuklar marka koltukları kadar estetik değil ama yeterli kalitedeydi. Üç yıl oldu, oturma yerlerindeki dikişlerde bir iki açılma var küçük. Mekanik gerektirecek baza falan yoktu bizde, olsa bir arıza olabilirdi bence.


  • somethinginthewayshemoves  (17.09.19 08:58:42) 
yapımı kolay. bir kişi bir günde bitirebilir. olağan üstü bir şey yok.


  • beretta beretta  (17.09.19 09:08:04) 
bursaya yakınsanız gidin inegölde imalatçıları gezin. alasını bulursunuz.


  • argent dawn  (17.09.19 10:33:46) 
ben tavsiye etmiyorum. koltuk hiç rahat değil gibi, hem süngeri sert görünüyor, hem de oturulacak kısım çok dar. oturduğunuz zaman koltukta değil sandalyede oturmuşsunuz gibi bir his verir. dayanıklılığı konusunda fikrim yok.


  • isyankar tosbaga  (17.09.19 11:12:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.