[]

The affair dizisini izleyen var mi?

Son sezondaki teknolojik yeni karakterler ne, kim? Diziyle cok alakasiz geldi bilimkurgu gibi bir seylef. Gelecekte mi geciyor o sahneler? Googleyip makale okumayz usendim kisa bir cevap yeterli olur. Tenks.
 
son sezona gelmedim henüz maalesef, spoiler yemekten de korkuyorum ama dizi boyunca çok kez aylar yıllar bir anda, seyirciye hiçbir şekilde açıklanmadan ilerledi. muhtemelen öyle bir şey olmuştur yine.


  • meyal  (17.09.19 01:17:23) 
Ölen alisonun kızı gelecekte geçiyor


(spoiler olabilir)


annesinin intikamını alacak diye düşünüyorum black mirror tarzinda çekilmiş ama bbizi pek sarmadi o kısımlar
  • basond  (17.09.19 06:38:58) 
alison'la cole'un kızı olduğu ve muhtemelen 30-35 yaşlarında olduğu için onun kısımları 2040-2050 yılları civarında geçiyor olmalı


  • bir garip melek  (17.09.19 14:37:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.