[]

Instagram pc de mesaj görüntüleme ?

merhaba , sb nasıl yapılır pc de mesajları görmek için
 
igdm.me var ben kendi bilgisayarımda kullanıyorum


  • nahtoderfahrung  (16.09.19 23:30:36) 
creator studio, kişisel hesaplarda çalışıyor mu bilmiyorum.


  • scudman1  (16.09.19 23:32:21) 
dostlar ek uygulama indirmek istemiyorum ok ?, ınstagramın kendi sitesinden görüntüleme imkanım yok mu ?


  • paralanka  (16.09.19 23:36:07 ~ 23:36:16) 
instagram'ın sitesinde dm mesajlara erişilemiyor. başka uygulama indirmek istemiyorsan instagram'ın kendi uygulamasını indirebilirsin.

www.microsoft.com

edit: @Alimelli ve @windows95'in bahsettiği yöntemden haberim yoktu benim öğrenmiş oldum ben de, teşekkürler.
  • aziz dostum jack  (16.09.19 23:47:32 ~ 17.09.19 00:53:59) 
Chromdan instagram giriş yap, oradan boş bir yere sağ tıkla incele gibi bir şey vardı ona tıkla. Orda elagence yi bul onun hemen yanında tablet gibi Bi şekil var ona tıkla. Sonra kapatmadan sayfayı yenile.


  • Alimelli  (16.09.19 23:52:29) 
@ aziz dostum jack : eyvallah bro başardım :)


  • paralanka  (17.09.19 00:03:37) 
Alimelli'nin dediğini deniyordum, düzeltmeye geldim. elegance değil elementsin solunda tablet ikonu. ve vooovv ekşiduyuru sayesinde hayatım bir tık daha kolaylaştı. tişikkirlir diyiri


  • windows95  (17.09.19 00:09:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.