[]

İstanbul'da köpeğimi ameliyat edebilecek ortopedist(ler)?

Herkese merhabalar,

Köpeğimin ameliyatı için İstanbul'da bağlantı sağlayabilecek insanlara ihtiyacım var. Üç farklı açıdan detaylı xray görüntüsünü, kan tahlilini ve şu anki halini aşağıda paylaştığım linkte görebilirsiniz:
yadi.sk

Şu an Atina'da yaşıyorum. Buradaki ameliyat iyi ihtimalle 600€, kötü ihtimalle 900€ tutacak. Türkiye'de daha ucuz olabileceğini düşünüyorum. Tabiiki önceliğim onun sağlığı ama iki aydır işsizim. Çok da param yok. Onu uyutarak otobüsle gönderme gibi bir planım var fakat henüz araştırmadım.

Şu an için sizden ihtiyacım sadece Türkiye'de bu ameliyatı yapabileceğini düşündüğünüz yahut onları tanıdığını düşündüğünüz insanların iletişim bilgilerini benimle paylaşabilir misiniz? Yahut bana özelden kontakt bilgisini verirseniz ben iletişime geçerim. İsterseniz bu yardım çağrısını kendi sayfalarınızda da paylaşabilirsiniz. Siz tanımasanız bile sizin tanıdığınız biri bir şey bilebilir, birini tanıyor olabilir.

Kısaca şöyle anlatayım:
Telefondan anladığım kadarıyla olekranon ve epicon3 kemiklerine farklı materyallerden platin(asıl adı ne bilmiyorum) takılacakmış.

Yardımcı olabilecek, sadece "Acaba ne yapabilirim?" diye düşünecek insanlara bile çok teşekkür ederim.

İyi akşamlar.

 
Bu ameliyati tr de daha ucuza yaptirmaniz imkansiz. Kopegi uyutup gondermek nasil bir dusunce ? Kargo mj bu ? Koliye koyun bari. Kopek narkoz aldigi an dikkatle incelemek lazim, yolda % 100 ölür


  • oscar  (17.09.19 09:03:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.