Kusurlu malın başka mallara verdiği zararın tazmini mümkün mü?

Merhabalar,

Eşim bir kaç gün önce bir butikten bir ceket alıyor, ceket dediğim siyah ince yağmurluk tarzı bir şey, bu ceketi giyip dışarı çıkıyor bi ara üzerindeki beyaz bulizde siyah lekeler görüyor ne olduğuna anlam veremiyor ama aynı şekilde krem rengi çantasının da siyaha boyandığını görünce sorunun nedeninin yeni alınan ceket olduğunu anlıyor.

Alınan butiğe mesaj attık durumu ilettik hem kıyafetin hem de çantanın, fotolarını attık, adam tamam getirin değiştirelim diye mesaj atmış ama sorun o ceket değil ceketin fiyatı 30-40 TL ama siyaha boyadığı çantanın fiyatı 500 TL

Bu durumda ne yapmak gerekiyor acaba?

soğuk su

  • mistikla  (16.09.19 20:19:08)
500 liraya tecrübe kazandınız. şahıs işletmesinden aldığın giysinin boyası kanser bile yapar, öyle kalakalırsın.

  • Tochinoshin  (16.09.19 21:16:17)
Gelen cevaplara bakılırsa anladığım kadarıyla pek bir şey yapabilmek mümkün değil

  • solo  (16.09.19 21:52:45)
Şahıs şeyini geçtim çoğu büyük marka kotlara chino pantolonlara yazıyor boyayabilir diye. Ne koltuklar telef oldu kim bilir şimdi yazmayı akıl ettiler.

  • kilimanjaro  (16.09.19 22:24:22)