Güneş kremi

Malum sezon bitmek üzere olduğu icin fiyatlarda indirim varken alayım diyorum .
Yağlı olmayan, kolay sürülen birşey arıyorum.
La roche posay düşünüyorum. Ama cok çeşidi var.
Tavsiyesi olan var mı?

Şu nasıl?
www.hepsiburada.com

  • prizmatik  (16.09.19 15:01:50)
Güneş kremlerinin kullanım süresi 1 yıl oluyor genelde. Alıp da kullanmayacaksanız paranızı çöpe atmayın.

  • super kahraman olsaydim baba olurdum  (16.09.19 15:03:02)
alıp da kullanmayacaksanız almayın +1

  • benaslinda  (16.09.19 15:14:23)
2021 son tarihliler var. 2 yazı var.

  • prizmatik  (16.09.19 15:21:29)
açmazsa kullanabilir.

ben heliocare gel kullanıyorum, memnunum. la roche posay sevenler de çok.
  • xvyz  (16.09.19 15:23:21)
Uzun yillardir bi suru marka kullandim en önemsedigin konu gunes kremi. Farkli icerikli ve fiyat skalasinda kullandim 2 tane favorim var. Yazin her 2 saatte bir yeniledigim icin kolay surulebilen missha aqua. Koruyuculugu da cok iyi. Ksiin da missha dan biraz daha yagli kivamli olan heliocare gel kullaniyorum. Ikisinin de sorunu parfumlu olmasi. Onun disinda temiz icerik. Bir de heliocare cream olanlarda paraben var gel olanlarda yok.

  • hindistan cevizi  (16.09.19 15:51:15)
Missha yi da ilk defa duydum.

  • prizmatik  (16.09.19 15:59:14)
Missha yillardir turkiye piyasasında olan bi kore markasi. Kore cilt bakimi son 2 senedir populer. Cunku fiyat performans urunleri var. Icerikleri cok iyu.Ama missha bayagidir bilinir bir marka en az 7 8 senesi vardir ben bb creamini alali. En cok bb kremi unlu zaten perfect cover. Daha sonra da gunes kremleri. Bikac yerde magazasi da var gidip deneyebilirsin ucretsiz tester da isteyebilirsin yabani degiller tester konusunda. Ama daha temel, ucuz yollu ve dermokozmetik marka ararsan la roche posay ve avene e bak. Iksii de iyi marka.

  • hindistan cevizi  (16.09.19 16:06:59)
Attigin linkteki urun sprey formunda. Makyaj sonrasi tazelemek icin vs cok kullanani var ama sıkarken cikan kimyasali soluyosun ve ben tercih etmem. Ayni urunun sprey degil de alistigimiz daha kutu gibi olani var. Ona bakmani tavsiye ederim.

  • hindistan cevizi  (16.09.19 16:08:36)
yves rocher tam istediğin kremlere sahip

  • sytemofadownmanyagi  (16.09.19 16:13:45)
ben bu yil yuz icin roc aldim. yagli olmadigi icin makyaj altina da cok rahat bir sekilde kullandim.

  • 65 derece  (16.09.19 16:52:21)
yves rocher nin kremleri 1 yıl değil 6 ay kullanım süresine sahip, içeriği daha az kimyasal olduğu için

  • benaslinda  (16.09.19 17:04:20)
Clinique.

alıp da kullanmayacaksanız almayın +1000. Iki uc lira tasarruf edecegim diye bence gereksiz stokalamak zira kalabalik ediyor, eskiyor, unutuluyor vs
  • hot potato  (16.09.19 17:06:42)
Kayitsiz + 1
Ben de burdan sorup aldim, su gibi gercekten cok memnun kaldim
Ben yaz kis kullaniyorum yuz icin
  • Flipsflops  (16.09.19 20:47:46)
La Roche Posay Anthelios Shaka Fluid

Karma, hassas cildim var ve gayet memnunum. Su gibi uygulaması kolay.
  • yineiyisinoxford  (16.09.19 21:12:49)