[]

Burada ne yazıyor Arapça sanırım

Sb

eksiup.com

eksiup.com

 
kağıdın biri full kelime i tevhid "la ilahe illallah" (Allah'tan başka ilah yoktur) digerinin tam okuyamadım ama yine kelime i tevhid, Allah'a yakaris gibi bir şeyler ve kalplerin içinde de Muhammed ve Aişe isimleri ve soyisimleri yazıyor sanırım.


  • nick dedigin  (16.09.19 15:56:22 ~ 16:00:41) 
yukarıda allahım eşimi benden çok uzaklara götürme (alma) yazıyor. arapça bilmiyorum, hepsini anlayamadım.
soldaki kalpte muhammet ferhan, sağdaki kalpte ayşe .... yazıyor.
aşağıda da bizi cennette eş kıl yazıyor.
  • beretta beretta  (16.09.19 16:43:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.